2020 Duvar kağıdı trendleri - Gaia Seramik

göz alıcı desenlerin hüküm sürdüğü duvarlarda 2020 yılında trend sayılacak duvar kağıtları GAIA Blog‘da! Bu makalemizde 2020 yılında trend olacak en göz alıcı duvar kağıtlarını derledik. İşte 2020 yılında çoğu evleri süsleyecek o duvar kağıtları…

Çizgili duvar kağıtları

2019 yılında da trend olan çizgili duvar kağıdı 2020’de de trend sayılacak duvar kağıdı modelleri arasında yer alıyor. Çizgilerin birbirine olan uyumu yaşam alanına oldukça modern ve bir o kadarda göz alıcı bir hava katıyor. Çizgili duvar kağıtlarının renk uyumunu evinde bulunan aksesuar ve ev eşyasına uygun seçersen oldukça modern bir görünüm yakalayabilirsin.

Bitki desenli tropikal iklim duvar kağıtları

İç mekan tasarımında sıklıkla kullanılan ve tropikal hava yaratması amaçlanan bitki desenli duvar kağıdı modelleri, doğayı evinde hissetmek isteyenler için oldukça kullanılan bir tür. Doğanın yavaş yavaş azaldığı dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Evinde doğal bir görünüm katmak için bitki desenli duvarları tercih edebilirsin.

2020 yılının gözde trendi Geometrik şekilli duvar kağıtları

geldik serinin son ilgi çekici duvar kağıdı modeline. Ev dekorunda oldukça modern duran bu gösterişli duvar kağıtlarıyla evinin çok fazla görünümünü bozmadan ağır bir hava katman mümkün. Örnek olarak yemek masasının arka tarafında geometrik şekilli duvar kağıdı kullanarak görünümü güzelleştirebilirsin. Göz alıcı duran bu yeni tasarım duvar kağıtları son dönemde adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Daha fazla makale ve kendin yap makaleleri için GAIA Blog takipte kalın!

İnstagram

sevgiyasa

sevgiyasa

Merhaba, GAIA Seramik'te seramik sanatçısıyım. Atölyemizde hayal ettiklerimi çamura döküyorum. Beni en çok mutlu eden şey ise sevdiğim bir işi yapıp, tasarladığım ürünlerle insanların mutluluklarına ortak olmak.

One Comment

Leave a Reply